ISWSC logo

The International Society of
World Wide Stamp Collectors

ISWSC Stamp Answer Person Question — Słońce, Lato i Twój Tatuaż: 5 Kluczowych Wskazówek, Jak Zadbać o Tatuaż w Ciepłe Miesiące

Showing posts for the question Słońce, Lato i Twój Tatuaż: 5 Kluczowych Wskazówek, Jak Zadbać o Tatuaż w Ciepłe Miesiące:

Asked/answered by:
Question/answer
juliannagorska@wp.pl

created on:
Feb 14 2024
02:17:57 PM
Podchodźcie w rodzimej cywilizacji pasjonatów sztuki mięsa!

Lato współczesne czas, kiedy swoje tatuaże są najbardziej wybudowane na obowiązywanie nasłonecznienia natomiast niezwykłych elementów, które mogą skłonić na ich etap również wystrój. By ochronić ich klasę kolorów, ostrość kształtów i powszechnie, żeby radować się nimi jakże powoli w uprzywilejowanej kondycji, warto myśleć o niemało ważnych wskazówkach pielęgnacji. Oto pięć podstawowych informacji, gdy zadbać o swój tatuaż w toku leci:

1. Nie wyświetlaj świeżego tatuażu na słońce: Świeżo zrobiony tatuaż stanowi niczym rana, która chce ciągu na zagojenie. Naturalne działanie promieni solarnych prawdopodobnie poczynić nie tylko oparzenia, lecz podobnie opóźnić proces łagodzenia oraz zniekształcić kolory. Odczekaj co bynajmniej 2-3 tygodnie, przed zbudujesz nowy tatuaż na słońce, oraz zaś następnie odczuwaj wysokiego filtra.

2. Używaj kosmetyku z szlachetnym filtrem SPF: Nawet gdyby Twój tatuaż stanowi szybko zagojony, bezwzględnie stosuj kosmetyk z słonym filtrem SPF (30 ceń wysoko), by pielęgnować go przed blaknięciem a starzeniem się skóry. Pamiętaj, że promienie UV są pewnym spośród kluczowych wrogów pigmentów w tatuażach.

3. Nawilżaj skórę: Lato ostatnie trwanie, jak cera może precyzyjnie popaść przesuszeniu, co źle wywiera na kształt tatuażu. Codzienne nawilżanie cery specjalnymi plastrami do tatuaży czyli słabymi, naturalnymi obrazami (np. kokosowym) pomoże utrzymać cerę w czynnej postaci a tatuaż - w gęstej krasie.

4. Unikaj chlorowanej wody natomiast dużych kąpieli słonecznych: Chlor w akwenach i solanka w czerwonym mogą tłumaczyć na przebieg leczenia oraz syntetyczny poziom tatuażu. Gdyby zajmujesz zielony tatuaż, unikaj pływania do czasu globalnego zagojenia. Jeśli tatuaż jest już zagojony, dbaj o starannym opłukaniu postaci krystaliczną wódką po kąpieli oraz powtórnym nałożeniu kosmetyku z filtrem.

5. Zadbaj o intensywną wypłatę oraz nawodnienie: To, co gryziemy również dusimy, posiada śmiali przychód na los polskiej roli. W lecie, gdy polskie ciałko zostaje strumień wody, aktualne jest, aby pić wiele płynów a konsumować żywność ozdobną w witaminy oraz minerały, które działają odbudowę muszle a odciążają utrzymać tatuaż w perfekcyjnym wyglądzie.

Pamiętajcie, nasze [url=https://tattoo-arena.blogspot.com/2023/12/5-wskazowek-dla-osob-chcacych-zadbac.html]zestaw do tatuażu[/url] że tatuaż toż inwestycja w Waszą osobistą wymowę także piękno - warto o niego chronić, zwłaszcza w majach letnich, kiedy istniejemy niezmiernie intensywni również notorycznie pokazujemy rolę na spełnienie czynników zewnętrznych.

Czyli zajmujecie nasze doświadczone rodzaje na pielęgnację tatuażu latem? Podzielcie się nimi w odnośnikach!

Liczę na Wasze konsultacje oraz spróbowania!

REPLY TO POST